TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 515 db állás

Vizuális ellenőr

(Kecskemét)

Hivatkozási szám TF-1490

Gyorsan meglátod a hibákat? Akkor Téged keresünk! Vizuális ellenőrként az elkészült termékeket kell ellenőrizned, nagyítóval, kiszűrve a hibás termékeket. Könnyű munka, családias légkör, gyors betanulás, mentori segítség!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Vizuális ellenőrzés
  • Hibás termékek kiválogatása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Éles látás
  • Kézügyesség
  • Számtani ismeretek
  • 6/2-es munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Kereseti lehetőség átlagosan: nettó 210-230 000 Ft + cafetéria
  • Fizetett betanulási idő: Az első 3 héten tantermi oktatás, bruttó 1176 Ft/óra fizetéssel
  • Modern, magas minőségtudatos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkaruha tisztítás: évente kétszer nettó 4 000 Ft kifizetéssel
  • Ingyenes buszjárat a város részein belül illetve a környező településekről