Felülettisztító
Budapest

Csapatunk innovatív és környezetbarát megoldásokat alkalmaz a felülettisztítás terén. Fedezd fel a legújabb technológiákat a magasnyomású víztől a lézertechnológiáig! Rugalmas munkaidő, versenyképes fizetés és sokféle lehetőség vár rád! Hivatkozási szám WHC012227

Budapest Vissza Felülettisztító Csapatunk innovatív és környezetbarát megoldásokat alkalmaz a felülettisztítás terén. Fedezd fel a legújabb technológiákat a magasnyomású víztől a lézertechnológiáig! Rugalmas munkaidő, versenyképes fizetés és sokféle lehetőség vár rád! Hivatkozási szám WHC012227

Szeretnél változatos és izgalmas munkát jó csapatban? Nem szeretnél egy összeszerelő szalag mellett állni egésznap, hanem kihívásokat keresel? Akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk Ipari Felülettisztító pozíciónkra!

Feladatok

  • Különböző felületkezelési, tisztítási, és állagmegóvási technológiák alkalmazása a magasnyomású víztől egészen a lézertechnológiáig.

Elvárások

  • Jó fizikum és állóképesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság és igényesség a munkavégzésben
  •  Nyitottság az új technológiákra és feladatokra
  • Proaktív hozzáállás és problémamegoldó képesség
  • Ne félj a magasban (többnyire földről dolgozunk, de emelőkosárban, állványon is elő szoktunk fordulni.)
  •  Vállald a hétvégi és esetleges esti vagy vidéki munkát plusz juttatásért
  •  Szakmunkás végzettség vagy érettségi

Ajánlatunk

  • Kezdő nettó 330.000, - 450.000, -Ft/hó fizetés
  • Munkába járási támogatás (ha vidékről érkeznél)
  • Bónuszok és pótlékok
  • Túlórázási lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Egy műszakos munkarend
  • Teljes munkaidőben bejelentett munkaviszony