Labortechnikus
Kecskemét

Saját állományba történő felvétel! Hivatkozási szám WHC013026

Kecskemét Vissza Labortechnikus Saját állományba történő felvétel! Hivatkozási szám WHC013026

Labortechnikus munkatársat keresünk 2 műszakos munkarendbe, Kecskemétre!

Feladatok

  • Szennyeződések vizsgálata terméken, speciális gyűjtőcsapdákba
  • Eszközök használata; mikroszkóp, projektor
  • Környezettisztasági vizsgálatok elvégzése
  • A feladatokhoz tartozó adminisztráció ellátása
  • Mérőeszközök felülvizsgálati adminisztrációja

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Vegyipari, gyógyszeripari vagy élelmiszeripar analitikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • 6 hetes betanulási idő vállalása külföldön (Németország és Ausztria) júliustól
  • Jövő év 2. felétől 3 műszak vállalása

Ajánlatunk

  • Havi alapbér + műszakpótlék + bónusz
  • Cafeteria próbaidő után SZÉP kártya formájában
  • Bejárás támogatása (Kecskeméten kívülről érkezőknek 30 Ft/km)
  • Munkaruha biztosítása
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Saját állományba történő felvétel!