Marketing gyakornok
Budapest

Hivatkozási szám WHC022217

Budapest Vissza Marketing gyakornok Hivatkozási szám WHC022217

Szerezz tapasztalatot marketing gyakornokként!

Feladatok

  • A marketing és sales csapatok adminisztratív támogatása
  • Beteg - edukációs anyagokkal kapcsolatos folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás támogatása külső ügyfelekkel
  • kapcsolódó szerződéses és számlázási folyamatok támogatása
  • Egyéb kiegészítő irodai adminisztratív feladatok ellátása, a csapat napi működésének támogatása érdekében adatgyűjtés, adategyeztetés
  • Funkcionális területhez tartozó külső felekkel kapcsolatos szerződések adminisztrációs támogatása, adatvédelmi elvárásokkal kapcsolatos folyamatok támogatása

Elvárások

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Marketing tanulmányok
  • Magas szintű kommunikációs készségek
  • MS Office alkalmazások haladó felhasználói szintű ismerete
  • Haladó angol nyelvtudás szóban és írásban - min. B2

Ajánlatunk

  • Br. 2400 Ft / óra
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Szakmai tapasztalat szerzése