Operátor
Budapest III. kerület

Operátor

Céges buszjárat Budapesten belül. 2 vagy 3 műszak Hivatkozási szám WHC013028
Operátor

Budapest III. kerület Vissza Operátor Céges buszjárat Budapesten belül. 2 vagy 3 műszak Hivatkozási szám WHC013028

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a folyamat gyorsításához.

Feladatok

  • termékek összeszerelése
  • csavarozás, préselés
  • csomagolás, címkézés
  • munkavégzés a szerelőszigeten kiscsoportban: mindenki egy-egy munkafolyamatot végez
  • változatos munkavégzés: több feladattípus megismerése

Elvárások

  • 8 általános végzettség
  • hosszútávra tervezés

Ajánlatunk

  • munkavégzés 2 vagy 3 műszakban
  • alapbér végzettség és tapasztalat függvényében
  • emelt műszakpótlékok
  • cafetéria br. 40.000 Ft,
  • teljesítménybónusz akár 15%
  • Jutalom a jobbító tevékenységre irányuló ötletekért (megvalósulás esetén): br. 5000 Ft/ ötlet
  • céges buszjárat Budapesten belül: Göncz Árpád városközpont M, Szentlélek tér H, Raktár utca, Kaszásdűlő utca
  • utazási térítés: 18 Ft/km gépjárműre, tömegközlekedés 86%
  • munkaruha: cipő, nadrág, póló, pulóver
  • étkezési lehetőség: büfé (pl. szendvicsek, üdítők, csoki + menü kb. 2000 Ft alatt), nasi és ital automaták, étterem (kifőzde jellegű nagyobb kínálattal), teakonyha (hűtővel, mikróval)