DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 90 kom poslova

Elektronikai összeszerelő

(Fót)

Hivatkozási szám NG-2129

Irányítástechnikai rendszerek összeszerelésével foglalkozó, multinacionális fóti partnerünk számára keresünk ELEKTRONIKAI ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRSAKAT, azonnali kezdéssel is!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Irányítástechnikai, elektronikai, mechanikai összeszerelés
  • Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk értelmezése
  • Alapvető kéziszerszámok, mérőeszközök használata

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása, hétfőtől péntekig
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés (betanítási idő után)
  • Előnyt jelent:
  • Műszaki vagy elektronikai területen szerzett középfokú végzettség vagy Egyenértékű tapasztalat
  • Villanyszerelői végzettség
  • Bármilyen elektronikai végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Délutános műszakpótlék (30%) már 14:00-tól
  • Éjszakai pótlék (40%) 22.00-tól
  • Bejárási támogatás ingyenes buszjárattal vagy saját gépkocsival (31 Ft/km)
  • Biztosított munkaruházat és védőfelszerelés
  • Professzionális mentorprogram az új kollégák gyors és hatékony betanításához
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kulturált, tiszta, biztonságos munkakörnyezet
  • Edzőterem,kedvezményes étkezés
  • Céges buszjárat biztosítása
  • Határozatlan idejű munkalehetőség