DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 86 kom poslova

Futár

(Németország)

Hivatkozási szám BT-4019

Németországi partnerünknek tapasztalt futárokat keresünk Frankfurt és környéki munkavégzésre!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • csomagok kiszállítása
  • csomagok bepakolása
  • adminisztráció vezetése
  • scanner használata a munkavégzés során

Elvárások:

  • EU állampolgárság megléte
  • EU vagy nemzetközi vezetői engedély
  • angol és/vagy német társalgási szintű nyelvismeret
  • legalább 6 hónap tapasztalat futárszolgálatban történő munkavégzésben

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • bónusz
  • fejlődési, karrierépítési lehetőség
  • barátságos, segítőkész szakmai csapat