DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 71 kom poslova

Raktáros

(Szeged)

Hivatkozási szám TS-3380

Műanyagipari partnercégünk keres kollégákat saját állományba, RAKTÁROS pozícióra, SZEGED városába

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok átvétele, kiadása, mérlegelés, biztosítása a termelés részére
  • Késztermékek bevételezése, komissiózása, kiadása
  • Szállítási dokumentumok elkészítése, EKAER ügyintézés
  • Teherautók fel,- és lerakodása
  • Készletnyilvántartás kezelése
  • Automata csomagológép kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat
  • Minimum 1 év raktározási tapasztalat
  • Előnyt jelent:
  • Termelő üzemben szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
  • Magas raktározási rendszerek pakolásában való jártasság
  • Többutas elektromos oldalvillás targonca kezelésében való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör