DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 54 kom poslova

Targoncás anyagmozgató, raktáros

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám KI-212

Győr legnagyobb logisztikai központjába keresünk rátermett kollégákat, targoncavezetői munkakörbe

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Vonaton, kamionon beérkező készletek leszedése, polcrendszereken, göngyölegeken történő tárolás
  • kamionokra, teherautókra kimenő szállítmányok felrakása

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Szakirányú OKJ-s bizonyítvány (Könnyűgépkezelő, vagy Nehézgépkezelő, vagy Targoncavezető, vagy Építőipari anyagmozgató a megfelelő típusbejegyzéssel)
  • A-jelű új típusú targoncavezetői jogosítvánnyal (3324 Vezetőüléses targonca) elektromos homlokvillás Jungheindrich típusú gépekre
  • Erkölcsi bizonyítványt munkába állás után kér a vállalat az első hónap során

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Túlórapótlék
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Elérhető nettó kereset 200 000 Ft