ТИ ЗНАВ?
Якщо свох дані надаєш не виключно для цієї вакансії, тоді наші колеги виберуть для тебе із сотніх вільних інших вакансій самий підходящий.
ХОЧУ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ПРОПОЗИЦІЙ! ЦІКАВИТЬ ЛИШЕ ЦЕЙ ЄДИНИЙ ВАРІАНТ!

Усі наші пропозиції - це 337 вільних вакансій

Mérnökség támogató specialista (olasz nyelvtudással)

(Fót - céges buszjáratok közlekednek Budapest Örs vezér tér és Újpest Központtól)

Hivatkozási szám JG-2594

A világ vezető gyártó cégének fóti mérnökségi központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Mérnökség operatív támogatása
  • Csapatok közötti kommunikáció segítése
  • Határidők monitorozása, betartatása,
  • Budget követése, kimutatások, riportok készítése
  • Belső rendszer adatainak frissítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki)
  • Folyékony olasz és angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Precizitás
  • Gördülékeny kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, modern környezet
  • Bejárás támogatása (céges buszok, illetve kiemelt üzemanyag támogatás
  • Sportolási lehetőség
  • Kedvezményes étkezés
  • Alkalmankénti Home Office